مروارید درشت خونه ما همیشه بمان با ما

دوستان گلم باز هم بابت همدردی و محبت هاتون بی نهایت سپاسگزارم.

سعی کردم به وبلاگ تک تک شما عزیزان بیام و از همگی قدردانی کنم امیدوارم شادکامی و سرسبزی میهمان همیشگی دلهای مهربونتون باشه .

دیدم مدتیه از دخترم ننوشتم فکر کردم از کاردستی هایی که آخرین روز از مدرسه "دی پورت" کرده بودن عکس بزارم. درسا جونم کاردستی های زیادی از کتاب علوم و ریاضی و ... درست کرده بود از جمله:

کاشت لوبیا - کاردستی از وسایل دور ریختنی - نقاشی به مناسبت های مختلف (دهه فجر - عید نوروز - جشن ها و ...) - پیدا کردن انواع سنگ و چسباندن آنها کنار هم - جمع کردن برگهای مختلف درختان - یافتن صدف یا برگ و ... در سفرهای نوروزی - ساختن شمع از پارافین و ...
تعدادی از اونها رو که جزء کارهای خوب مدرسه حساب میشد به منطقه فرستادند و تعدادی رو هم بعد از مراسم و جشنهای مختلف برگردوندن.

اینجا عکسهایی از کاردستی های درسا جونم گذاشتم که دیدنشون خالی از لطف نیست :

نقاشی بالا از رنگهای ساختگی در منزل بود

رحل قرآن که قبلا هم عکسش رو گذاشته بودم

صدف های دریا در مسافرت عید نوروز به شمال

سنگهای جمع آوری شده بابت درس علوم

ساخت ماهی مقوایی با گیره و فنر

شمع پارافینی در سه رنگ و تزئین با پولک و اکریل

جوجه تیغی با سیب زمینی و خلال دندوندوچرخه دخملی کمکی داشت به پدرش گفتم کمکی هاش رو دربیار تا درسا جون یه هفته ای آروم آروم تمرین کنه تا وقتی خوب یاد گرفت تنهایی بتونه سوار شه
یه هفته چیه ؟ درست یکساعت بعد از این حرف و رفتن پدر و دختر توی کوچه ، بابا مرتضی آیفون رو زدن و گفتن بیا پایین دخترت رو ببین چه جوری تنهایی سوار دوچرخه شده و ویراژ میده ؟


(هزار ماشاالله دختر گلم خدا پشت و پناهت باشه همیشه)

(عاشقانه دوستت دارم عزیز دلم)
(هر ثانیه دلم برات تنگ میشه)

برچسب‌ها: کاردستی, تفریحات
+ نوشته شده در  یکشنبه ۲۶ شهریور۱۳۹۱ساعت 16:0  توسط سهیلا مامان درسا جون  |